Dramatyczne statystyki. „Małpki” kupuje codziennie 3 miliony Polaków ( ssakul )

@Grewest: I to pokazuje kolejne ograniczenie korwinistów. Sam pracuje cięzko w UK i widzę jak biznes powoduje choroby zawodowe. Jak służba zdrowia jest warsztatem który naprawia zepsutych w gospodarce ludzi. Robi to aby mogli wrócić do pracy. Jeśli naprawia starszych ludzi to też po to aby młodzi widzieli: ok pracując ciezko, nawet na stare jak się zepsujesz to bedziemy cie leczyć.

Korwinista siedzi sobie w biurze, do tego ma wsparcie finasnowe od rodziny i nie widzi realnego świata.

Ojciec takiemu człowiekowi finansuje studia, czesto potem mieszkanie i remont takowego. Potem taki człek nie widzi np. pyłów w czasie szlifowanie ścian, nie widzi ludzi którzy produkują kafle, pakują na palety czy też montują na scianiach. Siadają kregosłupy, stawy, płuca.

Wolnosciowej ignorant powie czemu ja mam tych wszystkich ludzi placić ?! Ja mam bezpieczną pracę plus kasę (w duzej mierze od rodziny) i chce placic na nikogo innego.

Dlatego niech sie Korwin i reszta nie dziwi ze lud na nich nie chce głosować. Bo lud na tym wyjdzie gorzej a nie lepiej.

ps nawet jak masz prywatny system ubezpieczeń. To za choroby społeczne typu alkoholizm też placą inni. Taki człowiek płaci założmy ubezpieczenie zdrowotne prywatne (albo placi za niego firma lub dzieci) i z racji wielu chorób obciaza ubezpieczyciela.

To tak jak z ubezpieczeniami aut. Ludzie stają sie głupsi i zaczynają gorzej jeździć = mamy wiecej wypadkód. Wiecej wypadków = koszt OC rosnie.

W danej okolicy mamy sporo włamań – ubezpieczenie mieszkania (prywatne!) rośnie.

Na yt jest kanał jak to ogaranąc i wywiady z bezdomnymi z Polski co mieszkają np. w Niemczech. Mówią jak kradną etc Czyli za ich wolnosc do brania narkotyków i picia placa sklepikarze i ludzie na ulicy…

Lecz uczciwie trzeba przyznac ze w te materiały pokazuja równiez demoralizacje tych ludzi przez system. Misje daja im cos jesc ubrac sie czy spiwór = Berlin wydaje im sie idealnym miejscem do zycia. I to przyciaga takich trudnych typów z całej Europy.