Koniec socjalu, czas na niższe podatki. W kieszeniach obywateli zostanie 10 mld ( Imagery )

@juesend_ej: Jak ktoś ma słabą pamięć i zapomina większość tego co się nauczył, to niestety na studiach czyli wiedzy specjalistycznej nie nabędzie. Nie mam predyspozycji do pracy fizycznej, a nawet zaświadczenie, że nie powinienem się podejmować. Niestety praca umysłowa też mi nie idzie, a stres z nią związany skutecznie wyniszcza psychicznie. Nie jestem przed pracą w stanie zasnąć, a jak zasnę to non stop budzę się i mam mega problem by przeżyć te 8 godzin w pracy. Leki nasenne czy inne pogarszają sytuację, że ho ho. Zaczynając od dodatkowych ataków epilepsji, do całkowitej senności. Kofeina i jej pochodne mi szkodzą (narządy wewnętrzne bolą i mnie skręca) więc substancje pobudzające odpadają choćby z tego wyżej wymienionego powodu.
To, że większości ludzi nie obchodzi ich stan zdrowia i długość życia, bo praca jest ważniejsza jest przykładem mentalności niewolnika.

Pracy zdalnej nikt mi nie da, a nikt nie nauczył jak samemu zarobić, bo w szkołach nie ma przygotowania do prawdziwego życia (nie wiem jak teraz jest). Na giełdzie jakoś dobrze mi idzie, ale mam za mały kapitał by się z niej utrzymać, a zero możliwości by go powiększyć.